AZS Gliwice Ogień

Piotr Świeszek
Paweł Hertman
Łukasz Nowakowski
Konrad Stych

Niedziela 14:30  Tor A:  KKC Mistral 2 : 9 AZS Gliwice Ogień

DrużynaH123456789
KKC MistralX1100000XX2
AZS Gliwice Ogień0012132XX9

Niedziela 11:30  Tor A:  AZS Gliwice Ogień 10 : 4 KKC Byle Do Domu

DrużynaH123456789
AZS Gliwice OgieńX20112004X10
KKC Byle Do Domu02000110X4

Sobota 15:30  Tor B:  KKC Mistral 4 : 4 AZS Gliwice Ogień

DrużynaH123456789
KKC MistralX11000110X4
AZS Gliwice Ogień00111001X4

Sobota 11:00  Tor A:  AZS Gliwice Ogień 4 : 5 KKC Krakofsky

DrużynaH123456789
AZS Gliwice OgieńX02000200X4
KKC Krakofsky00003002X5

Piątek 16:00  Tor C:  AZS Gliwice Ogień 9 : 1 Paralympic Team Slovakia

DrużynaH123456789
AZS Gliwice Ogień21211101X9
Paralympic Team SlovakiaX00000010X1

CCC Stone Dragons

Karolina Florek
Arkadiusz Polak
Paweł Prajsnar
Rafał Czarnecki

Niedziela 9:00  Tor A:  CCC Stone Dragons 4 : 10 KKC Mistral

DrużynaH123456789
CCC Stone DragonsX00010300X4
KKC Mistral21102031X10

Sobota 18:00  Tor D:  KKC Trzy Kropki 5 : 8 CCC Stone Dragons

DrużynaH123456789
KKC Trzy KropkiX1020101XX5
CCC Stone Dragons0205010XX8

Sobota 8:30  Tor B:  CCC Stone Dragons 8 : 4 KKC 4Fun Team

DrużynaH123456789
CCC Stone DragonsX10210301X8
KKC 4Fun Team01001020X4

Piątek 18:30  Tor A:  Team Cesarz 12 : 2 CCC Stone Dragons

DrużynaH123456789
Team CesarzX10300224X12
CCC Stone Dragons01010000X2

KKC 4Fun Team

Marek Szotek
Mariusz Hajdo
Marcin Marek
Bartłomiej Schmidt

Niedziela 11:30  Tor C:  KKC Trzy Kropki 8 : 8 KKC 4Fun Team

DrużynaH123456789
KKC Trzy KropkiX0010403XX8
KKC 4Fun Team4201010XX8

Sobota 18:00  Tor C:  KKC Vector 3 : 8 KKC 4Fun Team

DrużynaH123456789
KKC VectorX00200100X3
KKC 4Fun Team12011012X8

Sobota 8:30  Tor B:  CCC Stone Dragons 8 : 4 KKC 4Fun Team

DrużynaH123456789
CCC Stone DragonsX10210301X8
KKC 4Fun Team01001020X4

Piątek 18:30  Tor D:  Kofeina 13 : 3 KKC 4Fun Team

DrużynaH123456789
KofeinaX50301112X13
KKC 4Fun Team02010000X3

KKC Byle Do Domu

Monika Rodak
Magdalena Wróbel
Anna Morek
Katarzyna Staszczak

Niedziela 11:30  Tor A:  AZS Gliwice Ogień 10 : 4 KKC Byle Do Domu

DrużynaH123456789
AZS Gliwice OgieńX20112004X10
KKC Byle Do Domu02000110X4

Sobota 15:30  Tor D:  Kofeina 9 : 2 KKC Byle Do Domu

DrużynaH123456789
KofeinaX3011220XX9
KKC Byle Do Domu0100001XX2

Sobota 8:30  Tor C:  KKC Byle Do Domu 10 : 3 KKC Smog B

DrużynaH123456789
KKC Byle Do DomuX0510202XX10
KKC Smog B1001010XX3

Piątek 18:30  Tor B:  KKC Byle Do Domu 5 : 8 Plan B

DrużynaH123456789
KKC Byle Do Domu11002100X5
Plan BX00410012X8

KKC First Aid

Małgorzata Gaczkowska
Agata Jędrzejczyk
Edyta Pokrzywa
Aleksandra Bigosińska
Karolina Startek

Niedziela 14:30  Tor D:  KKC First Aid 2 : 8 Plan B

DrużynaH123456789
KKC First AidX101000XXX2
Plan B020231XXX8

Niedziela 9:00  Tor B:  Kofeina 6 : 5 KKC First Aid

DrużynaH123456789
KofeinaX0202020XX6
KKC First Aid2010101XX5

Sobota 15:30  Tor A:  Team Cesarz 8 : 6 KKC First Aid

DrużynaH123456789
Team CesarzX3020030XX8
KKC First Aid0202101XX6

Sobota 11:00  Tor C:  KKC First Aid 7 : 4 Plan B

DrużynaH123456789
KKC First AidX1310101XX7
Plan B0003010XX4

Piątek 16:00  Tor D:  KKC Smog B 4 : 8 KKC First Aid

DrużynaH123456789
KKC Smog B0010120XX4
KKC First AidX4201001XX8

KKC Krakofsky

Sebastian Chojnacki
Arkadiusz Solecki
Krzysztof Kawecki
Karol Nowakowski

Niedziela 14:30  Tor C:  POS Monkey Man Łódź 4 : 6 KKC Krakofsky

DrużynaH123456789
POS Monkey Man ŁódźX10010110X4
KKC Krakofsky02002002X6

Niedziela 9:00  Tor C:  Team Cesarz 8 : 1 KKC Krakofsky

DrużynaH123456789
Team CesarzX21022001X8
KKC Krakofsky00000100X1

Sobota 15:30  Tor C:  KKC Krakofsky 6 : 3 POS Monkey Man Łódź

DrużynaH123456789
KKC KrakofskyX10200111X6
POS Monkey Man Łódź01011000X3

Sobota 11:00  Tor A:  AZS Gliwice Ogień 4 : 5 KKC Krakofsky

DrużynaH123456789
AZS Gliwice OgieńX02000200X4
KKC Krakofsky00003002X5

Piątek 16:00  Tor B:  KKC Krakofsky 9 : 3 KKC Trzy Kropki

DrużynaH123456789
KKC Krakofsky20301111X9
KKC Trzy KropkiX01020000X3

KKC Mistral

Mateusz Gaczkowski
Marcin Stachnik
Łukasz Pryczkat
Michał Chudziński
Jerzy Ryba

Niedziela 14:30  Tor A:  KKC Mistral 2 : 9 AZS Gliwice Ogień

DrużynaH123456789
KKC MistralX1100000XX2
AZS Gliwice Ogień0012132XX9

Niedziela 9:00  Tor A:  CCC Stone Dragons 4 : 10 KKC Mistral

DrużynaH123456789
CCC Stone DragonsX00010300X4
KKC Mistral21102031X10

Sobota 15:30  Tor B:  KKC Mistral 4 : 4 AZS Gliwice Ogień

DrużynaH123456789
KKC MistralX11000110X4
AZS Gliwice Ogień00111001X4

Sobota 8:30  Tor D:  KKC Mistral 15 : 5 KKC Vector

DrużynaH123456789
KKC MistralX2420502XX15
KKC Vector0002030XX5

Piątek 18:30  Tor C:  KKC Mistral 5 : 7 POS Monkey Man Łódź

DrużynaH123456789
KKC Mistral02100110X5
POS Monkey Man ŁódźX00022003X7

KKC Smog B

Ewa Głazek
Michał Buczek
Miłosz Tatara
Krzysztof Maciak

Niedziela 11:30  Tor D:  KKC Smog B 8 : 3 KKC Vector

DrużynaH123456789
KKC Smog BX1202012XX8
KKC Vector0020100XX3

Sobota 18:00  Tor B:  Paralympic Team Slovakia 7 : 3 KKC Smog B

DrużynaH123456789
Paralympic Team SlovakiaX2100103XX7
KKC Smog B0011010XX3

Sobota 8:30  Tor C:  KKC Byle Do Domu 10 : 3 KKC Smog B

DrużynaH123456789
KKC Byle Do DomuX0510202XX10
KKC Smog B1001010XX3

Piątek 16:00  Tor D:  KKC Smog B 4 : 8 KKC First Aid

DrużynaH123456789
KKC Smog B0010120XX4
KKC First AidX4201001XX8

KKC Trzy Kropki

Daria Rejdych
Ola Bylina
Iza Macina
Tomasz Rejdych
Paweł Biernacki
Urszula Biernacka

Niedziela 11:30  Tor C:  KKC Trzy Kropki 8 : 8 KKC 4Fun Team

DrużynaH123456789
KKC Trzy KropkiX0010403XX8
KKC 4Fun Team4201010XX8

Sobota 18:00  Tor D:  KKC Trzy Kropki 5 : 8 CCC Stone Dragons

DrużynaH123456789
KKC Trzy KropkiX1020101XX5
CCC Stone Dragons0205010XX8

Sobota 8:30  Tor A:  KKC Trzy Kropki 6 : 5 Paralympic Team Slovakia

DrużynaH123456789
KKC Trzy KropkiX12010002X6
Paralympic Team Slovakia00101120X5

Piątek 16:00  Tor B:  KKC Krakofsky 9 : 3 KKC Trzy Kropki

DrużynaH123456789
KKC Krakofsky20301111X9
KKC Trzy KropkiX01020000X3

KKC Vector

Michał Różycki
Adam Obuchowicz
Michał Gieleciak
Krzysztof Subik

Niedziela 11:30  Tor D:  KKC Smog B 8 : 3 KKC Vector

DrużynaH123456789
KKC Smog BX1202012XX8
KKC Vector0020100XX3

Sobota 18:00  Tor C:  KKC Vector 3 : 8 KKC 4Fun Team

DrużynaH123456789
KKC VectorX00200100X3
KKC 4Fun Team12011012X8

Sobota 8:30  Tor D:  KKC Mistral 15 : 5 KKC Vector

DrużynaH123456789
KKC MistralX2420502XX15
KKC Vector0002030XX5

Piątek 16:00  Tor A:  KKC Vector 4 : 6 The Gentleman

DrużynaH123456789
KKC VectorX0110020XX4
The Gentleman3000102XX6

Kofeina

Niedziela 14:30  Tor B:  Team Cesarz 13 : 1 Kofeina

DrużynaH123456789
Team CesarzX304402XXX13
Kofeina010000XXX1

Niedziela 9:00  Tor B:  Kofeina 6 : 5 KKC First Aid

DrużynaH123456789
KofeinaX0202020XX6
KKC First Aid2010101XX5

Sobota 15:30  Tor D:  Kofeina 9 : 2 KKC Byle Do Domu

DrużynaH123456789
KofeinaX3011220XX9
KKC Byle Do Domu0100001XX2

Sobota 11:00  Tor B:  Kofeina 5 : 8 Team Cesarz

DrużynaH123456789
KofeinaX01000130X5
Team Cesarz20113001X8

Piątek 18:30  Tor D:  Kofeina 13 : 3 KKC 4Fun Team

DrużynaH123456789
KofeinaX50301112X13
KKC 4Fun Team02010000X3

Paralympic Team Slovakia

Radoslav Ďuriš
Dušan Pitoňák
Peter Zaťko
Monika Kundelek

Niedziela 11:30  Tor B:  Paralympic Team Slovakia 5 : 4 The Gentleman

DrużynaH123456789
Paralympic Team SlovakiaX0002210XX5
The Gentleman1110001XX4

Sobota 18:00  Tor B:  Paralympic Team Slovakia 7 : 3 KKC Smog B

DrużynaH123456789
Paralympic Team SlovakiaX2100103XX7
KKC Smog B0011010XX3

Sobota 8:30  Tor A:  KKC Trzy Kropki 6 : 5 Paralympic Team Slovakia

DrużynaH123456789
KKC Trzy KropkiX12010002X6
Paralympic Team Slovakia00101120X5

Piątek 16:00  Tor C:  AZS Gliwice Ogień 9 : 1 Paralympic Team Slovakia

DrużynaH123456789
AZS Gliwice Ogień21211101X9
Paralympic Team SlovakiaX00000010X1

Plan B

Paweł Burlewicz
Mateusz Kulik
Agnieszka Czaplicka
Adam Rosa

Niedziela 14:30  Tor D:  KKC First Aid 2 : 8 Plan B

DrużynaH123456789
KKC First AidX101000XXX2
Plan B020231XXX8

Niedziela 9:00  Tor D:  Plan B 5 : 8 POS Monkey Man Łódź

DrużynaH123456789
Plan BX00110300X5
POS Monkey Man Łódź11001041X8

Sobota 18:00  Tor A:  Plan B 9 : 4 The Gentleman

DrużynaH123456789
Plan BX1010403XX9
The Gentleman0101020XX4

Sobota 11:00  Tor C:  KKC First Aid 7 : 4 Plan B

DrużynaH123456789
KKC First AidX1310101XX7
Plan B0003010XX4

Piątek 18:30  Tor B:  KKC Byle Do Domu 5 : 8 Plan B

DrużynaH123456789
KKC Byle Do Domu11002100X5
Plan BX00410012X8

POS Monkey Man Łódź

Aleksander Grzelka
Mateusz Jadczyk
Paweł Włodarczyk
Paweł Frynia

Niedziela 14:30  Tor C:  POS Monkey Man Łódź 4 : 6 KKC Krakofsky

DrużynaH123456789
POS Monkey Man ŁódźX10010110X4
KKC Krakofsky02002002X6

Niedziela 9:00  Tor D:  Plan B 5 : 8 POS Monkey Man Łódź

DrużynaH123456789
Plan BX00110300X5
POS Monkey Man Łódź11001041X8

Sobota 15:30  Tor C:  KKC Krakofsky 6 : 3 POS Monkey Man Łódź

DrużynaH123456789
KKC KrakofskyX10200111X6
POS Monkey Man Łódź01011000X3

Sobota 11:00  Tor D:  The Gentleman 2 : 6 POS Monkey Man Łódź

DrużynaH123456789
The GentlemanX0100010XX2
POS Monkey Man Łódź1001202XX6

Piątek 18:30  Tor C:  KKC Mistral 5 : 7 POS Monkey Man Łódź

DrużynaH123456789
KKC Mistral02100110X5
POS Monkey Man ŁódźX00022003X7

Team Cesarz

Niedziela 14:30  Tor B:  Team Cesarz 13 : 1 Kofeina

DrużynaH123456789
Team CesarzX304402XXX13
Kofeina010000XXX1

Niedziela 9:00  Tor C:  Team Cesarz 8 : 1 KKC Krakofsky

DrużynaH123456789
Team CesarzX21022001X8
KKC Krakofsky00000100X1

Sobota 15:30  Tor A:  Team Cesarz 8 : 6 KKC First Aid

DrużynaH123456789
Team CesarzX3020030XX8
KKC First Aid0202101XX6

Sobota 11:00  Tor B:  Kofeina 5 : 8 Team Cesarz

DrużynaH123456789
KofeinaX01000130X5
Team Cesarz20113001X8

Piątek 18:30  Tor A:  Team Cesarz 12 : 2 CCC Stone Dragons

DrużynaH123456789
Team CesarzX10300224X12
CCC Stone Dragons01010000X2

The Gentleman

Krystian Pokusiński
Adrian Pokusiński
Michał Zakrzewski

Niedziela 11:30  Tor B:  Paralympic Team Slovakia 5 : 4 The Gentleman

DrużynaH123456789
Paralympic Team SlovakiaX0002210XX5
The Gentleman1110001XX4

Sobota 18:00  Tor A:  Plan B 9 : 4 The Gentleman

DrużynaH123456789
Plan BX1010403XX9
The Gentleman0101020XX4

Sobota 11:00  Tor D:  The Gentleman 2 : 6 POS Monkey Man Łódź

DrużynaH123456789
The GentlemanX0100010XX2
POS Monkey Man Łódź1001202XX6

Piątek 16:00  Tor A:  KKC Vector 4 : 6 The Gentleman

DrużynaH123456789
KKC VectorX0110020XX4
The Gentleman3000102XX6